Gdynia zaprasza do kursów

10.01.2015, godzina 18:25

Od lutego 2012 roku wchodzą nowe przepisy dotyczące prawa jazdy. Przede wszystkim ulega zmianie sprawdzian teoretyczny – o wiele powiększa się całość zadań na jakie można trafić: do trzech tysięcy. Nie będzie szans cofnięcia się do ominiętego albo zostawionego na potem pytania. Dodatkowo osoby, które zaliczą egzamin będą poddane dwuletniemu czasowi próby, a na szybie samochodu którym będą przez ten czas podróżować, będzie znajdował się zielony liść. Po kilku miesiącach od wyrobienia prawa jazdy każdy będzie zobowiązany przejść kurs doszkalający. Ponadto zmienią się także kategorie pojazdów, oraz wytyczne utracenia prawa jazdy i liczenia punktów karnych i nie wybawi nas od tego jakikolwiek adwokat Wejherowo.

W związku z wyżej wymienionymi zmianami, ośrodki szkolenia kierowców stoją przed ważnym wyzwaniem. Wchodzące regulacje zdecydowanie bardziej oczekują od szkół nauki jazdy skutecznego przygotowania uczących się, starających się o prawo jazdy.

Obecnie na rynku szkół kierowców ma miejsce duża rywalizacja, dodatkowo coraz więcej ludzi chciałaby zdobyć prawo jazdy. Gdynia pod tym względem też nie jest wyjątkiem. Szkoły kierowców rywalizują o klienta, oferując mu błyskawiczny i pozbawiony stresu kurs na prawo jazdy Gdynia. Dodatkowo podsuwają także przeróżne sposoby nauki kierowania – zwyczajny, w tygodniu, jak również przyspieszony w weekendy. Przez to chcą całkowicie przystosować się do wymogów klienta i zrealizować jego oczekiwania i dbają o pozycjonowanie swojej marki na rynku.

Walka o klienta ma miejsce nie tylko poprzez dopasowanie się do oczekiwań i potrzeb kursanta. To również podniesienie umiejętności instruktorów jazdy, odpowiednie podejście do kursantów. Standardem staje się sytuacja, w jakiej po określonej ilości skarg zwalnia instruktora jazdy – jeśli jest za bardzo nerwowy, antypatyczny czy też osoby u niego uczące się na prawo jazdy Gdynia mają niewielką zdawalność egzaminów.

Zapowiadane zmiany to trudny okres nie tylko dla zdających, ale też właścicieli ośrodków nauki jazdy. Prawo jazdy Gdynia to niezmiennie obiekt pożądania tysięcy młodych ludzi, dlatego jest o co rywalizować i dla kogo się starać.

 

© 2017 All Rights Reserved